Jídelní lístek

Lehké, zdravé, chutné a hlavně vždy čerstvé, to je základní myšlenka a úkol naší restaurace. Připravujeme pro Vás speciality italské kuchyně vyrobené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin.

Předkrm

Předkrmy - Antipasto

Malé jídlo, které podáváme před hlavním chodem. Jeho úkolem je navnadit vaše chuťové buňky a připravit je na to, co bude následovat.


Polévka

Polévky - Minestre

Husté polévky z těch nejlepších a čerstvých ingrediencí, které uvaříme přímo pro vás. Zahřejí, roztáhnou žaludek a rozmlsají vás.


Salát

Saláty - Insalate

Čerstvé, voňavé, barevné a křupavé. Takové jsou naše zdravé saláty, umíchané s láskou a zalité vynikajícím dresingem. Pokud chcete hubnout a jíst zdravě, je to ideální volba.


Pizza

Pizza - Pizze

Pizzy připravujeme v klasické peci, na dřevě a jen z čerstvých surovin na tenkém těstě. Máte-li zájem, můžete si svou pizzu ještě dochutit česnekem nebo chilli papričkami.


Noky

Nočky - Gnocchi

„Noky? Řekla jsi noky?“ říká ve filmu pan Kodet. My připravujeme noky podle tradičního italského receptu a jsou na povrchu mazlavé a uvnitř suché a kypré.


Sýr

Sýr – Formaggio

Dobrý sýr, to je základ italské kuchyně. Přidáváme sýry do mnoha jídel, ale můžete si je dát i samostatně. Grilované nebo i smažené.


Špagety

Špagety – Spaghetti

Když se řekne italská kuchyně, většina lidí si představí špagety. Dlouhé těstoviny proto připravujeme samozřejmě i my. Klasiku si vychutnáte v originálním italském podání bez kečupu a jiných českých „vylepšení“.


Maso

Vepřové maso - Maiale

Pokud vám nevyhovují těstoviny ani pizza, můžete si u nás dát kus čerstvého masa. Připravíme vám ho jako klasický řízek nebo třeba s cibulkami nakládanými v kávě. Nic pro vegetariány!


Ryby

Ryby - Pesce

V naší krásné zemi sice nemáme moře, ale i tak máme ryby rádi. Takový čerstvý losos připravený společně s dalšími dobrými surovinami nám alespoň moře připomene.


Moučníky

Moučníky - Dolci

Po výborné večeři přichází čas na sladkou tečku. Domácí Tiramisu nebo jiná dobrota s kávičkou vás jistě potěší a zpříjemní vám zbytek večera.


Brambory

Přílohy - Contorni

K dobrému jídlu patří i výborná příloha. U nás kromě tradičních amerických brambor nebo kroket dostanete taky domácí pizza kousky nebo pizza chléb.